Vrouwen van Nu

Vrouwen van Nu is met ruim 22.000 leden en 315 afdelingen, de grootste vrouwenvereniging van Nederland. Onze missie is met de kracht van vrouwen de leefomgeving versterken en de stem van vrouwen in de samenleving laten horen. Onze vereniging biedt een veelheid aan activiteiten. Zo zetten we ons via diverse projecten in voor meer bewustwording rond de gevaren van microplastics en PFAS voor mens en milieu.

Vrouwengezondheid en specifieke zorg zijn onderwerpen die ook onze leden aangaan en we zijn dan ook blij dat Mirjam Kaijer met haar stichting Voices for Women hier aandacht voor vraagt. We bieden haar graag op afdelingsavonden en in ons magazine een podium om haar boodschap breder te verspreiden. Interesse in Vrouwen van Nu? Neem een kijkje op www.vrouwenvannu.nl of kom kennismaken op onze stand tijdens de Dag van de Vrouwengezondheid.